Wymiana i zwrot towaru

Jeśli zamówiony w sklepie abstrawear.com produkt nie spełnia Twoich oczekiwań możesz dokonać jego zwrotu w terminie 14 dni od daty dostawy (zgodnie z Ustawą z 24 czerwca 2014 roku o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r. poz. 827 ze zm.).

Zwrotowi/wymianie podlega tylko produkt nieużywany i niezniszczony. Zwracany produkt powinien być kompletny i w oryginalnym opakowaniu.

Informację o planowanym zwrocie/wymianie należy przesłać mailowo na adres abstrawear03@gmail.com . E-mail powinien zawierać wpełniony formularz zwrotu dostępny pod linkiem: formularz. Należy go również wydrukować  i podpisać własnoręcznie, a następnie dołączyć wraz z paragonem do zwracanego produktu.Brak któregokolwiek z dokumentów będzie skutkował odrzuceniem żądania zwrotu/wymiany produktu.

Skuteczne odstąpienie od umowy skutkuje zwrotem uiszczonej przez Klienta należności lub wymianą towaru. Zwrotowi nie podlegają koszty przesyłki poniesione przez Klienta w momencie odesłania zwracanego produktu do Sklepu.

Formularz zwrotu musi zawierać:
- pełne dane Klienta zwracającego produkt (imię, nazwisko, adres zamieszkania, telefon  kontaktowy, adres e-mail),
 - numer zamówienia,
 - żądanie Klienta,
 - nazwę banku i numer konta bankowego, na który ewentualnie zostanie zwrócona  płatność dokonana za produkt.

Abstrawear zastrzega, iż nie przyjmuje zwrotów wysłanych na koszt odbiorcy (za pobraniem). Koszty wymiany/zwrotu pokrywa osoba kupująca, jeżeli nie wynikają one z winy Abstrawear. Czas wymiany towaru - do 14 dni roboczych od momentu dostarczenia przesyłki.

Zwracany towar oraz dołączony do niego formularz zwrotu wraz z paragonem należy odesłać na adres: 

Abstrawear
ul. Stradomska 3/38
04-619 Warszawa Anin

 

---
Informacje o odstapieniu od umowy - [link]
Wzór odstąpienia od umowy - [link]
Formularz wymiany towaru [link]
---

Wymiana towaru

Wymiana towaru za pośrednictwem sklepu internetowego polega na zwróceniu produktów zgodnie z procedurą zwrotu i ponownym złożeniu nowego zamówienia.